| Frame-based Cabinet Design | FPC |
|---|---|
| Battery Space | 4*8U |
| Flexibility | Yes |
| Dimension | 42U*600* 600mm |
| Input Voltage | 85Vac-300Vac |
| Product Name | Telecom Power Cabinet |
|---|---|
| Capacity | 12KW. 16KW.24KW Etc |
| Controller | Smartpack S /Smartpack R /Smartpack Touch |
| Rectifier Module | Flatpack2 48/2000HE Or Flatpack2 48/3000HE |
| LVLD | Yes |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.120 |
| Product Name | Smartpack R |
| Model Name | Eltek Monitoring |
| Application | Telecom Power Systems |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Model | Flatpack2 Integrated Power System |
| Current | 150A-600A |
| Controller | Smartpack R |
| Voltage Range | 85-300Vac |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure 2100 A31-S2 |
| Output Voltage | -48Vdc /-53.5Vdc |
| Output Current | 60A |
| Output Power | 2880W |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure 2100 A31-S3 |
| System Capacity | 60A |
| Rectifier | 3 X R48-1000e3 |
| Controlle | M831A |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Model Number | 400V+N BD LD SPD T3 Solar Cabinet |
| Type | Telecom Power |
| Cabinet Size | 2000H*700W*1050mmD |
| System Capacity | 48V 36KW |
| Quality Guarantee | 24 Months |
|---|---|
| Rectifier | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Lead Time | 8 Weeks |
| Dimension | 42U*6008600 |
| Package | Wooden Cartons |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241122.900 |
| Capacity | 9KW |
| Rectifeir | FlatpackS 24/1800HE |
| Application | Telecom ,OTL |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | Netsure 212 C23 |
| Brand Name | Emerson |
| Use | Telecom Device |
| Warranty | 1 Year |