| Voltage | 85-420 VDC (operating Range) 100-380 VDC (MPPT Range) |
|---|---|
| Type | Telecom Hybrid System |
| Protection Level | Class C |
| Max Output Power | 300A 400A 500A |
| Max Output Voltage Ripple | 50 /60hz |
| Flatpack2 Solar Charger | Flatpack2 48/3200 HE Solar |
|---|---|
| Input Voltage | 85-420 VDC (operating Range) 100-380 VDC (MPPT Range |
| Voltage (start-up) | 150Vdc |
| Mac Current | 20 ADC |
| PV CONNECTION PANEL | 4 Pcs 2-pole |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Rectifeirs | Flatpack2 48/3000HE / SHE |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| AC Input | 3-phase 230/400VAC |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| Part No. | 241119.825 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 380/3000 |
| Effciency | 96.2% |
| Application | HVDC Data Center |
| Part No. | 241115.205 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 24/1800 HE |
| Effciency | 95% |
| Application | Industrial Application |
| Brand | Customized |
|---|---|
| Product Name | Large Power System Indoor Cabinet |
| Input AC Voltage | 220Vac Or 380Vac |
| DC Output Power | 36-288KW |
| DC Output Current | 500A-4000A |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Quality Guarantee | 24 Months |
|---|---|
| Rectifier | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Lead Time | 8 Weeks |
| Dimension | 42U*6008600 |
| Package | Wooden Cartons |