| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |
| Model Number | CTOA0407S.4xxx |
|---|---|
| Model Number 2 | CTOA0810S.4xxx |
| Max Output Power | 300A 400A 500A |
| Max Output Frequency | 50/60HZ |
| Max Input Voltage | 85-420 VDC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Indoor Rectiverter Scable Cabinet |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 1152 ADC |
| Max Input AC | 320 - 475 VAC |
| Brand Name | ELTEK |
|---|---|
| Model Number | CT030405.xxx |
| Output Voltage | 48v |
| Power - Rated | 12KW |
| Input Voltage | 230V |
| Main Business Scope | 24Vdc,48Vdc,60Vdc,110Vdc,220Vdc DC Power System (integrated Power System , Indoor And Outdoor Cabinet), 48Vdc Large System, AC UPS, Precision Air Conditioner, Spare Parts For Power System |
|---|---|
| Product Name | 42U Indoor Power System |
| Output Voltage | -48Vdc |
| Input Voltage | 3 Phase 400V |
| Brand | Eltek |
| Frame-based Cabinet Design | FPC |
|---|---|
| Battery Space | 4*8U |
| Flexibility | Yes |
| Dimension | 42U*600* 600mm |
| Input Voltage | 85Vac-300Vac |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid Power Core |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Rectifeirs | FP2 48/2000HE |
| Controller | Smartpack2Touch +Smartpack2 Basic Etc |
| Product Name | Telecom Power Cabinet |
|---|---|
| Capacity | 12KW. 16KW.24KW Etc |
| Controller | Smartpack S /Smartpack R /Smartpack Touch |
| Rectifier Module | Flatpack2 48/2000HE Or Flatpack2 48/3000HE |
| LVLD | Yes |
| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |