| Model Number | Zxdu68 B201 |
|---|---|
| Brand Name | ZTE |
| Function | AC/DC |
| Rated Input Voltage | 200-240/346-416vac |
| Output Voltage | -48V |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CTOR0201.003 |
| AC Output | 115 VAC / 100 - 127 VAC |
| AC Frequency | 60 Hz (adaptive) |
| Power Max | 1200 W (1500VA) / 2000 VA |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CIOR1207.1xxx |
| AC Output | 230 VAC / 200 - 240 VAC |
| AC Frequency | 50Hz, 60Hz Or Last Synced |
| Power Max | 14,4 KW (18 KVA) / 24 KVA |
| Brand | Vertiv |
|---|---|
| Product Name | Netsure 801 |
| AC Input Voltage | 260~530Vac |
| DC Power | Max 120KW |
| DC Output Voltage | -42~-58Vdc |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CIOR0405.1xxx |
| AC Output | 115 VAC / 100 - 127 VAC |
| AC Frequency | 50Hz, 60Hz Or Last Synced |
| Power Max | 2400 W (3000VA) / 4000 VA |
| Brand | OEM |
|---|---|
| Model | 6KVA 220Vdc Rectiverter |
| Part No. | CIOR0402 |
| Controller | Smartpack Tuch Or Indsutrial Basic |
| AC Output | 230 VAC / 200-240 VAC |
| Model Number | ETP48300-C9A1 |
|---|---|
| Type | DC/AC Inverters |
| Brand Name | Huawei |
| AC Input Voltage | 85VAC-300VAC |
| Input Frequency | 50Hz/60Hz |
| Model Number | ZXD2400 V4.2 |
|---|---|
| Type | Rectifier Module |
| Input Voltage | 80 To 300 V AC |
| Line Frequency | 45 To 65 Hz |
| Output Voltage | -42 To -58 V DC |
| Model Number | R4850G2 |
|---|---|
| Output Power | 3000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 85V AC~290V AC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Model Name | Flatpack D Series |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| Part Number | CTOF6B0404.nnnn |
| Effciency | 97% |
| Application | Medium Telecom Power |