| Model Number | ETP48300-C9A1 |
|---|---|
| Type | DC/AC Inverters |
| Brand Name | Huawei |
| AC Input Voltage | 85VAC-300VAC |
| Input Frequency | 50Hz/60Hz |
| Model Number | ZXD2400 V4.2 |
|---|---|
| Type | Rectifier Module |
| Input Voltage | 80 To 300 V AC |
| Line Frequency | 45 To 65 Hz |
| Output Voltage | -42 To -58 V DC |
| Model Number | R4850G2 |
|---|---|
| Output Power | 3000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 85V AC~290V AC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Model Name | Flatpack D Series |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| Part Number | CTOF6B0404.nnnn |
| Effciency | 97% |
| Application | Medium Telecom Power |
| Brand | GSO |
|---|---|
| Product Name | 10KWH |
| Capa00Acity | 200AH |
| Application | Telecom Power |
| Materail | LFP |
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C To +55°C |
| Color | RAL Standard Colors, Typically Gray |
| Other Accessory | Sensor |
| Max Battery Trays | 4 Trays |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 12kw |
| Product Name | Integrated DC Power Systems |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Part No. | CIO30402.XXXX |
| Product Name | 48Vdc Power System |
|---|---|
| Part No. | CTO |
| Module | FP2 48/2000HE |
| Controller | Smartpack Touch |
| DC Breakers | Standard Or OEM |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Model Number | FP2 48V 48KW 3 Phase 208V |
| Product Name | 48V Indoor Big System |
| Input Voltgae | 208Vac |
| DC Output | 48Vdc |
| Brand Name | ELTEK |
|---|---|
| Model Number | FP2 48V 16KW |
| Product Name | Embedded DC Power Supply System (CT020806.4258) |
| Input Voltage | 85-300 VAC/DC |
| Protection Class | IP20 |