| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | ESB Rectifeir System |
| Application | Telecom Base Station |
| Capacity | 48V 200A |
| Rectifier Module | 2000W / 3000W / 4000W |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |
| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |
| Other Accessory | Sensor & Fans & Service Light |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Max Battery Trays | 2 Shelf For 8 Pcs VRLA Battery |
| Surface Coating | Outdoor Powder Coating |
| Temperature Range | -40°C To +60°C |
| Prodcut Name | Photoelectric Complementary Communication System |
|---|---|
| Configuration | As Request |
| Solar Mdoule | 48V 3200W |
| Capacity | As Request |
| Controller | Smartpack R |
| Brand | OEM |
|---|---|
| Part No. | CIOR0402.XXXX |
| AC Output | 230 VAC / 200-240 VAC |
| DC Output | 53,5 VDC / 43-58 VDC |
| Input Data | 185-275 VAC / 170 VAC |
| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |
| Model No. | FP2 48VDC 18KW |
|---|---|
| Capacity | 18KW |
| Current | 400A |
| Rectifiers | Flatpack2 48/3000 He |
| Controller | Smartpack R ( 241120.120 ) |