| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Telecom Outdoor Cabinet |
| Type | Type 2 |
| Height | 15U / 22U |
| IP Grade | IP55 |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid Power Core |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Rectifeirs | FP2 48/2000HE |
| Controller | Smartpack2Touch +Smartpack2 Basic Etc |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.410 |
| Product Name | Smartpack S |
| Model Name | Eltek Monitoring |
| Application | Telecom Power Systems |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 241115.650 |
| Product Name | Solar Charge Module |
| Model Name | Flatpack2 48/1500he |
| Capacity | 1500W |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.304 |
| Product Name | I/O Mintor |
| Model Name | Eltek Monitoring |
| Application | Telecom Power Systems |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 16-24KW |
| Product Name | 42U Indoor Power System |
| Rectifier | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Brand | Eltek Or Optional |
|---|---|
| Product Name | Telecom Hybrid System With Solar And Power |
| Application | Telecom /5G/Base Station |
| Height | 6U Or 7U |
| Rectifeirs | 2000W Or 3000W Module Or SHE |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 300A 24V POWER System |
| Capacity | 300A/500A |
| Rectifeir | FlatpackS 24/1800he |
| Application | Telecom ,OTL |
| Brand | GSO |
|---|---|
| Product Name | 48V 700ah |
| Capa00Acity | 700AH |
| Application | Telecom Power |
| Materail | LFP |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.415 |
| Product Name | Smartpack S |
| Model Name | Eltek Monitoring |
| Application | Telecom Power Systems |