| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | 48V 1000A Big Plant |
| Model Number | FP2 49V 48KW 2ph 240Vac 2L+N+PE |
| Type | Telecom Power |
| Cabinet Size | H2000*W600*D650mm |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | 48V 2000A Big Plant |
| Model Number | FP2 48Vdc 2000A 96KW 2*3ph 208V SPD BD |
| Type | Telecom Power |
| Cabinet Size | H2000*W600*D650mm |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | 48V 2000A Big Plant |
| Model Number | FP2 48Vdc 2000A 96KW 2*3ph 208V SPD BD |
| Type | Telecom Power |
| Cabinet Size | H2000*W600*D650mm |
| Brand | GSO |
|---|---|
| Product Name | 48v 200ah |
| Capacity | 200AH |
| Application | Telecom Power |
| Materail | LFP |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure 531 A31-S3 |
| Brand Name | Emerson |
| Power Factor | 0.99 |
| Certification | CE |
| Model Number | ZXDU48 B600 |
|---|---|
| Type | Embedded Power Supply |
| Brand Name | ZTE |
| Input Voltage | 85 - 300 Vac |
| Input Frequency | 45 - 66 Hz |
| Brand | NARADA |
|---|---|
| Product Name | Lithium Battery |
| Capacity | 48V 50AH |
| Application | Telecom Power Lithum Battery |
| Materail | Lifepo4 Lithium Ion |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | 48V 1000A Big Plant |
| Model Number | FP2 49V 48KW 2ph 240Vac 2L+N+PE |
| Type | Telecom Power |
| Cabinet Size | H2000*W600*D650mm |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Flatpack2 24V DC Power System |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 2000 ADC |
| Input Voltage AC | 85 - 300 VAC |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure531A31-S2 |
| Brand Name | Emerson |
| Power Factor | 0.99 |
| Certification | CE |