| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | ETP4830-A1 |
| Brand Name | Huawei |
| Frequency | 45 – 66 Hz |
| Output Voltage | 8/20 |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | ETP4860-B1A2 |
| Brand Name | Huawei |
| Support Network | Ethernet |
| Color | Black Or White |
| Model Number | ETP48200-C5E1 |
|---|---|
| Type | Power Supply |
| INPUT | 200-240/346-415V:3W+N;50/60HZ;56A |
| Output Voltage | 42vdc~58vdc |
| Input Frequency | 45~65Hz |
| Product Name | Solar Hybrid Telecom System |
|---|---|
| Application | Telecom Industrial Railway Station Etc |
| Capacity | 16KW 24KW |
| Brand | Eltek |
| Solar Module | Flatpack2 48/3200HE |
| Model Name | Flatpack2 48/3200 HE |
|---|---|
| Part No. | 241119.650 |
| Power | 3.2 KW |
| DC System | 7U Height |
| Voltage | 48V |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Material | Steel |
| Protection Level | IP65 |
| Type | Outdoor Telecom Cabinet |
| External Size | Customized |
| Power Distribution | As Client Request |
|---|---|
| Max Battery Trays | 4 Trays |
| Max Output Power | 200A 400A Or Custom Made |
| Temperature Range | -40°C To +55°C |
| Material | Cold-rolled Steel Or Stainless Steel |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CTO31240.nnnn |
| Protection Level | IP65 |
| Type | 36KW Outdoor Cabinet |
| Rectifeirs | FP2 Rectifeirs 2000W /3000W |
| Prodcut Name | Pure Solar Telecom System |
|---|---|
| Model No. | Depends On Confdiguration |
| Solar Mdoule | 48V 3200W |
| Max Capacity | 500A |
| Controller | Smartpack R |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Open Frame Cabinet |
| Type | Indoor Cabinet |
| Height | 1.3m/1.9m |
| IP Grade | IP55 |