| Brand | Meanwell |
|---|---|
| Part Number | CMU2 |
| Product Name | Telecom Controller |
| Model Name | Telecom Monitoring Controller |
| Input Voltage | 85 ~ 264VAC; 120-370VDC |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid 48Vdc System |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| Rectifeirs | Flatpack2 48/3000HE |
| AC Voltage | 85 - 300Vac |
|---|---|
| Frequency | 45 - 66HZ |
| Current (max)) | 19A |
| Output Voltage | 53.5V |
| Voltage(adjust Range) | 43.2 - 57.6Vdc |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid Power Core |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.510 |
| Product Name | Telecom Controller |
| Model Name | Smartpack Touch |
| Serial Ports | RS-232 & RS-485 |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Telecom Outdoor Cabinet |
| Type | Type 3 |
| Height | 1.2/1.5/1.8/2/2.2M |
| IP Grade | IP55 |
| Brand | LANG JI |
|---|---|
| Product Name | Small Telecom Cabinet |
| Type | Indoor Or Outdoor Cabinet |
| Height | 6U/9U/12U/16U Etc |
| IP Grade | IP55 |
| Brand | LANG JI |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Telecom Cabinet |
| Type | Indoor Or Outdoor Cabinet |
| Height | 28U/36U/42U Or Optional |
| IP Grade | IP55/IP65 |
| Brand | Brand |
|---|---|
| Part Number | Smartpack R |
| Product Name | Telecom Controller |
| Input Voltage | 85 ~ 264VAC; 120-370VDC |
| Current Sense, Shunt Support | 0.6A / 115VAC/ 0.4A / 230VAC |