| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure531A41-S2 |
| Output Power | 1 - 50W |
| Input Voltage | Full Range |
| Connection Mode | Series Switching Power Supply |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure531A41-S3 |
| Output Power | 1 - 50W |
| Input Voltage | Full Range |
| Connection Mode | Series Switching Power Supply |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | ETP4890-A2 |
| Brand Name | Huawei |
| Output Power | 24kw |
| Input Voltage | 220V |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | ETP23006-C1A1 |
| Brand Name | Huawei |
| Input | 53.5V 120A Max |
| Output | 220V |
| Model Number | ETP48600-C5A8/C5A3 |
|---|---|
| Type | Telecom Power |
| Input voltage | 220/380V AC |
| Output Current | MAX 600A |
| Protection Level | IP20 |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | Flatpack S Power Rack |
| AC Input Voltage | 300VAC |
| Mains Configuration | 230VAC Single Phase |
| DC Output | 400VDC |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | FP2 Solar Powercore |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A Or Optional |
| Rectifeirs | FP2 48/3000HE FP2 48/2000HE |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure531A41-S4 |
| System Capacity | 120A |
| Rectifier Module | 30A |
| DC Lightning Protection | ≥10kA |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | Netsure 531 A31-S4 |
| Brand Name | Emerson |
| Battery Capacity | 20Ah ~ 600Ah |
| Battery Protection | 40V ~ 60V |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure 211 C46-S1 |
| Output Frequency | 50/60Hz |
| Output Current | 80A |
| Input Voltage Range | 90~290vac |