| Brand | LAGJI |
|---|---|
| Product Name | Telecom Enclosures /Telecom Cabinet |
| Type | Double Door Telecom Enclosures |
| Height | 24U Or Optional |
| IP Grade | IP55 |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24kw |
| Product Name | 48Vdc Powercore |
| Rectifier | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack 2 Or Smartpack S |
| Brand | LANG JI |
|---|---|
| Product Name | Telecom Enclosures /Telecom Cabinet |
| Type | Double Door Telecom Enclosures |
| Height | 40U Or Optional |
| IP Grade | IP55/ IP65 |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 16kw |
| Product Name | 48Vdc Powercore |
| Rectifier | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Part No. | CTO28806.XXX |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Model Name | Flatpack S 48/1000 SHE |
| Effciency | 97% |
| Application | Medium Telecom Applications |
| Input Voltage | 85 - 305 VAC |
| Brand | Vertiv |
|---|---|
| Part Number | Netsure 731A41-S2 |
| Product Name | Integrated Power System |
| Model Name | Netsure 731A41 |
| Capacity | 200A |
| Brand | VERTIV |
|---|---|
| Part Number | M831D |
| Product Name | Telecom Controller |
| Model Name | Telecom Monitoring Controller |
| Voltage Sense, System Voltage Support | 48Vdc |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | ESB Rectifeir System |
| Application | Telecom Base Station |
| Capacity | 48V 200A |
| Rectifier Module | 2000W / 3000W / 4000W |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Model Number | CTO2xxxx.nnnn |
| Input AC | Max 305V |
| DC Output Current | 500A |
| DC Output Voltgae | 48Vdc |
| Type | Outdoor Rectiverter Cabinet |
|---|---|
| External Size | Customized |
| Product Name | Outdoor Cabinet |
| Application | Telecom, Railway Station, Base Station; Outdoor Cabinet For BTS |
| Size | Type 3 (1.5m/2m /2.2m ) |