| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CIO20405.xxx / CIO20806.xxx |
| Input Data | 85 - 300 AC |
| Output Data | 24-125 VDC / 24-220 VDC |
| Power Input | 8000 W /16000W |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Rectiveter Power System |
| Part No. | CTOR0402.1xxx |
| Model Number | 8KW 230Vac / 4KW 115Vac |
| Rectiverter Module | 241123.100 Or 241123.102 |
| Model Number | ETP48200-C5B6 |
|---|---|
| Type | Power Supply |
| Power - Rated | 12kw |
| Output Connector | 4 |
| Input Voltage | 220/380vac |
| Model Number | ZXD5000 V6.0 |
|---|---|
| Type | Rectifier Module |
| Output Voltage | 53.5v |
| Weight | 6kg |
| Power - Rated | 6KW |
| Model No. | FP2 48VDC 24KW |
|---|---|
| Capacity | 24kw |
| Current | 500A |
| Rectifiers | Flatpack2 48/4000W |
| Controller | Smartpack R Or Smartpack 2 |
| Brand | Eltek Or Custom Made |
|---|---|
| Product Name | Integrated Solar Power System |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | FP2 48V 12+12.8KW 400V+N BD LD 3 Phase 230V |
| Solar Module | FP2 48/3200HE SOLAR |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| P/N | CA0603.001 |
| Product Name | 24V DC Power System |
| Input Voltgae | 208Vac |
| DC Output | 24Vdc |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | CDT31242.xxx |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 442,8 ADC |
| Max Input DC | 400 VDC |
| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |