| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | Netsure 212 C23 |
| Brand Name | Emerson |
| Use | Telecom Device |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | Netsure731A41-S8 |
| Output Power | >500W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 380V |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | NetSure531A31-S1 |
| Brand Name | Emerson |
| Power Factor | 0.99 |
| Certification | CE |
| Brand | Eltek Or Custom Made |
|---|---|
| Product Name | Integrated Solar Power System |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | FP2 48V 12+12.8KW |
| Solar Module | FP2 48/3200HE SOLAR |
| Brand | Customized |
|---|---|
| Product Name | Large Power System |
| Input AC Voltage | 220Vac Or 380Vac |
| DC Output Power | 288KW |
| DC Output Current | 4000A |
| Type | Telecom Power |
|---|---|
| Model Number | Netsure 531 A32-S1 |
| Brand Name | Emerson |
| Input Voltage | 85~300VAC |
| Output Voltage | 42vdc~58vdc |
| Brand | Customized |
|---|---|
| Product Name | Large Power System Indoor Cabinet |
| Input AC Voltage | 220Vac Or 380Vac |
| DC Output Power | 84kw |
| DC Output Current | 600A |
| Brand | Customized |
|---|---|
| Product Name | -48Vdc 24KW Power System |
| Module Model Number | Flatpack2 48/2000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Cabinet Dimension | 1800*600*600mm |
| Brand | Customized |
|---|---|
| Product Name | Large Power System Indoor Cabinet |
| Input AC Voltage | 220Vac Or 380Vac |
| DC Output Power | 84kw |
| DC Output Current | 600A |