| Model Number | BWT48/230-2KVA |
|---|---|
| Product Name | Modular Inverters |
| DC Voltage (input Range) | 48Vdc |
| AC Voltage (input Range) | 230 Vac |
| Output Power | 2kVA |
| Part Number | T611330201 |
|---|---|
| Operating T° | -20°C To 65°C |
| Nominal Voltage (AC) / Current | 120 Vac / 7.2 A |
| Brownout | < 108 Vac Linear Decreasing |
| DC Voltage Nominal / Range | 48 Vdc / (40-60V) |
| Model | MK-340AS |
|---|---|
| Cooling Capacity | 326.5 |
| Temperature Range | 5℃-15℃/15℃-30℃ |
| Power Supply | 3N-380V-50HZ |
| Rated Total Power | 89.7 |
| Packaging Details | wooden cartons |
|---|---|
| Delivery Time | 1-2 weeks |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 3000 pieces per month |
| Place of Origin | China |
| Product Name | 19 Inch 5U Powercore System |
|---|---|
| Model Name | FP2 48Vdc-60Vdc 8KW |
| Battery Breaker | 100A*2 |
| Load Priority Breaker | 32A*2 |
| ,Non-priority | 63A*3.32A*2.16A*1 |
| Model | D30-11-18 |
|---|---|
| Rated Voltage (Vdc) | 220Vdc/220VAC |
| DC Input Current | 6.545A |
| Output Rated Voltage | 48VDC |
| Voltage ADJ. Range | 42~59VDC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 150A |
| Product Name | Integrated Power Systems |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE OR 3000HE |
| Application | Telecom ,OTL |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241119.706 |
| Model Name | Flatpack2 60/3000 |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Telecom Power Core Systems |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241115.105 |
| Model Name | FP2 48/2000HE |
| Effciency | 96.5% |
| Application | Telecom Power Core Systems |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.410 |
| Product Name | Smartpack S |
| Model Name | Eltek Monitoring |
| Application | Telecom Power Systems |