| Model Number | ZXDU68 B201 |
|---|---|
| Type | Embedded Power Supply |
| Brand Name | ZTE |
| Input Voltage | :200-240V/346-415V |
| Output Voltage | -48Vdc |
| Model NO. | R48-3500E |
|---|---|
| Usage | Telecom Power |
| Output Power | 48V |
| Power - Rated | 3500W |
| Input Voltage | 200-230V |
| Voltage | 85-420 VDC (operating Range) 100-380 VDC (MPPT Range) |
|---|---|
| Type | Telecom Hybrid System |
| Protection Level | Class C |
| Max Output Power | 300A 400A 500A |
| Max Output Voltage Ripple | 50 /60hz |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | DC /DC Converter |
| Model Name | Flatpack S 380/54 750HE |
| Application | Telecom |
| Capacity | 750W |
| Part No. | CTOS0301.xxx |
|---|---|
| Cpacity | 5.4kw |
| Rectifeir | FlatpackS 48/1800HE ( 241115.205 ) |
| Application | Telecom ,OTL Marine Etc |
| Input Voltgae | 220Vac |
| Model Number | R4830G1 |
|---|---|
| Nominal Voltage | 53.5V |
| Incoming Current | 13 A |
| Output Type | Single |
| Output Voltage | 53.5V |
| Part No. | 241115.105 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 48/2000HE |
| Effciency | 96.5% |
| Application | Telecom And More |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid 48v System |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| Brand | Eltek Or Custom Made |
|---|---|
| Product Name | Integrated Solar Power System |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 110Vdc Rectifeir Power System |
| Rectifier Module | Flatpack 110-125V/2000HE (241115.805) |
| Flatpack2 Solar Charger | Flatpack2 48/3200 HE Solar |
|---|---|
| Input Voltage | 85-420 VDC (operating Range) 100-380 VDC (MPPT Range |
| Voltage (start-up) | 150Vdc |
| Mac Current | 20 ADC |
| PV CONNECTION PANEL | 4 Pcs 2-pole |