| Brand | CET |
|---|---|
| Model Number | Bravo ECI 48/230 |
| Product Name | Modular Inverter |
| Part No. | T521730301 |
| DC Voltage (input Range) | 48 Vdc (40-60) |
| Brand | CET |
|---|---|
| Model Number | Bravo ECI 380/230 |
| Product Name | Inverter |
| Part No. | T521D70201 |
| DC Voltage (input Range) | 336 Vdc (200 – 400) |
| Model | STS 32AUF-LTS32-1P |
|---|---|
| Rated Voltage | 220Vdc |
| Input Voltage Range (VAC) | 150~300Vac |
| Rated Frequency (Hz) | 50/60HZ |
| Power Factor | 0.8~1.0 Lead Or Lag |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CTOS0301.XXX |
| Product Name | Flatpack S 1U Bulk Feed System |
| Max Input Voltage | 305 VAC |
| Output Data | 24Vdc / 36Vdc/ 48Vdc |
| Brand | MEAN WELL |
|---|---|
| Product Namee | NDR Series |
| Model Number | NDR-75-12 |
| Output Currency | 6.3A-1.6A |
| Rated Power | 75W |
| Module | T621D30201 |
|---|---|
| Dielectric Strength DC/AC | 4300 Vdc |
| Operating T° | -20°C To 65°C |
| Storage T° | -40°C To 70°C |
| Voltage Range | 150 - 293 Vac |
| Input Voltage | 85Vac-300Vac |
|---|---|
| Batery Space | 4*8U |
| Removable Side And Rear Panels | Yes |
| Product Category | Telecom Power System |
| Calbe Entry | FPC Top Entry Cabinet |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Telecom Outdoor Cabinet |
| Type | Type 4/ Type 3 |
| Height | 1.5m /2m |
| IP Grade | IP55 |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241119.106 |
| Model Name | FP2 48/3000 SHE |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Telecom Power Core Systems |
| Model Number | ZXDU68 B201 |
|---|---|
| Type | Embedded Power Supply |
| Brand Name | ZTE |
| Input Voltage | :200-240V/346-415V |
| Output Voltage | -48Vdc |