| Flatpack2 Solar Charger | Flatpack2 48/3200 HE Solar |
|---|---|
| Input Voltage | 85-420 VDC (operating Range) 100-380 VDC (MPPT Range |
| Voltage (start-up) | 150Vdc |
| Mac Current | 20 ADC |
| PV CONNECTION PANEL | 4 Pcs 2-pole |
| Brand | Eltek /Delta |
|---|---|
| Part No. | 241115.105 |
| Model Name | Flatpack2 48V 2000W |
| Output Power | 2000W |
| Input Voltage | 100-250Vac |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Indoor Rectiverter Scable Cabinet |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 1152 ADC |
| Max Input AC | 320 - 475 VAC |
| Part No. | 241246.950 |
|---|---|
| BrandA | Delta |
| Model Name | DPR6000B-48 |
| Effciency | 96% |
| Input AC Voltage | 85 - 300 VAC |
| Model Name | NetSure 731 CC2-X2 |
|---|---|
| BrandA | Vertiv |
| Input | 380-415V AC, 3W+N+PE, 74A, 50/60Hz |
| Output | -48V DC, Max 600A, 36.0kW |
| Float Voltage | 53.5V |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | CTO20402.7265 |
| Product Name | 48Vdc 8KW System |
| Input Voltage | 220/240/250Vac |
| Output Voltage | 48Vdc |
| Model | D20-14-18 |
|---|---|
| Rated Voltage (Vdc) | 24Vdc |
| DC Input Current | 60A |
| Output Rated Voltage | 48VDC |
| Voltage ADJ. Range | 40~60Vdc |
| Packaging Details | cartons |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1000 pcs per month |
| Brand Name | Eltek |
| Part No. | 241123.142 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 220V 230/1500 220/0 |
| Voltage (default) | 230 VAC / 200 - 240 VAC |
| Frequency | 50 Hz (adaptive) |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Model Number | CTOR0402.1xxx |
| Input AC | 185-275 VAC / 170 VA |
| DC Output Current | 100 A |
| DC Output Voltgae | 53,5 VDC / 43-58 VD |