| Model Number | Eltek Flatpack2 48/2000HE |
|---|---|
| Part Number. | 241115.105 |
| Package | Cartons |
| Max Capacity | 2000W |
| Size | 42*110*325mm |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241115.805 / 241119.805 |
| Model Name | Flatpack2 110V 2000W HE |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Telecom , Industrial Etc |
| Model Number | SMU02C |
|---|---|
| Output Power | 48V |
| Input Voltage | 36~72V Dc |
| Power Consumption | ≤ 10 W |
| Dimensions | 106.5 Mm × 209 Mm × 41.5 Mm |
| Product Name | Rectifeir Module |
|---|---|
| Part No. | 241115.105 |
| Model Name | FP2 48/2000HE |
| Effciency | 96.5% |
| Application | OLT, Base Station ,railway , Telecom |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 242100.510 |
| Product Name | Telecom Controller |
| Model Name | Smartpack S Panel Mount |
| Voltage Sense, System Voltage Support | 12 VDC, 24VDC, 48VDC & 60VDC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | CTO20402.XXXX |
| Input Voltage | 85-300 VAC |
| Frequency | 45-66 Hz |
| Output Data | -48Vdc |
| Brand | CE+T |
|---|---|
| Product Name | Sierra 25 - 48/230-277 |
| Part No. | T721D30201 |
| AC Input | 230 /240//277 Vac |
| DC Input | 48Vdc |
| Brand | LANG JI |
|---|---|
| Product Name | Telecom Outdoor Cabinet |
| Type | 42U Double Door Cabinet |
| Height | 42U |
| IP Grade | IP55/ IP65 |
| Brand | GSO |
|---|---|
| Product Name | 24v100ah |
| Capa00Acity | 100ah |
| Application | Telecom Power |
| Materail | LFP |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 241119.650 |
| Product Name | Solar Charge Module |
| Model Name | Flatpack2 48/3200 He |
| Capacity | 3200W |