| Brand | CE+T |
|---|---|
| Part Number | T611730201 |
| Product Name | Rectiverter Module |
| Model Name | Modular Inverter |
| AC Input | 230 V (150 - 265 V) |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | DC /DC Converter |
| Model Name | Flatpack S 380/54 HE |
| Application | Data Center |
| Capacity | 750W |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | 241123.100 |
| Product Name | Rectiverter Module |
| Model Name | Flatpack 2 230/1500 48/1200 |
| AC Output | 200-240VAC /185 - 275 VAC / 170 VAC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | DC /DC Converter |
| Model Name | Flatpack2 DC/DC 18-75V 24/1350 |
| DC Input | 20 - 75 VDC |
| DC Output Power | 1350 W |
| Brand | Delta |
|---|---|
| Capacity | 1kva /2kva /3kva |
| Product NOnline UPSame | Amplon UPS |
| Model Name | RT Series Online UPS |
| Input Voltgae | 200*/208*/220/230/240Vac |
| Model Number | Flatpack2 48/4000 HE |
|---|---|
| Part Number. | 241119.904 |
| Package | Cartons |
| Max Capacity | 4000W |
| Size | 42*110*325mm |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | CTOU0410.XXXX |
| AC Input Voltage | 300 VAC |
| DC Power | 1000W |
| DC Output Voltage | 12 - 58 VDC |
| Part No. | 241115.106 |
|---|---|
| Model Name | FP2 48/2000 SHE |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Various |
| Input Voltage | 220Vac Or Any |
| Part No. | 241115.705 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 48-60V/2000HE |
| Effciency | 96.5% |
| Input AC Voltage | 80 - 300 VDC |
| Part No. | DPR6000B-48 |
|---|---|
| BrandA | Delta |
| Model Name | DPR6000B-48 |
| Effciency | 96% |
| Input AC Voltage | 85 - 300 VAC |