| Model Number | Flatpack2 48/4000 HE |
|---|---|
| Part Number. | 241119.904 |
| Package | Cartons |
| Max Capacity | 4000W |
| Size | 42*110*325mm |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | CTOU0410.XXXX |
| AC Input Voltage | 300 VAC |
| DC Power | 1000W |
| DC Output Voltage | 12 - 58 VDC |
| Part No. | 241115.106 |
|---|---|
| Model Name | FP2 48/2000 SHE |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Various |
| Input Voltage | 220Vac Or Any |
| Part No. | 241115.705 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 48-60V/2000HE |
| Effciency | 96.5% |
| Input AC Voltage | 80 - 300 VDC |
| Part No. | 241120.300 |
|---|---|
| Part No. 2 | 241120.200 |
| Part No. 3 | 241120.100 |
| AC Input | 85-300Vac |
| DC Otuput | 53.5V |
| Brand | Delta |
|---|---|
| Product NOnline UPSame | Agilon Family |
| Capcity | 500VA /1000VA/ 1500VA |
| Model Name | VX Series UPS |
| Input Voltgae | 200*/208*/220/230/240Vac |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | 241120.915 |
| AC Input Voltage | 250 VAC |
| DC Input Voltage | 320 VDC |
| DC Output Voltage | 12 - -48 VDC |
| System Model | 90 KVA - 3x400Vac + N |
|---|---|
| Dimension (L X W X H) Mm | 600 X 600 X 2100 |
| Power Range (AC OUT) | 9 To 90 KVA |
| Typical Efficiency AC/AC – DC/AC | 96% - 93.7% |
| Nominal Power | 90 KVA / 72 KW |
| System Model | 72 KVA - 3x400Vac + N |
|---|---|
| Dimension (L X W X H) Mm | 600 X 600 X 1800 |
| Power Range (AC OUT) | 9 To 72 KVA |
| Typical Efficiency AC/AC – DC/AC | 96% - 93.7% |
| Nominal Power | 72 KVA / 57.6 KW |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Indoor Rectiverter Cabinet |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 128 ADC |
| Max Input AC | 475 VAC |