| Brand | Delta |
|---|---|
| Product NOnline UPSame | Agilon Family |
| Capcity | 500VA /1000VA/ 1500VA |
| Model Name | VX Series UPS |
| Input Voltgae | 200*/208*/220/230/240Vac |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | 241120.915 |
| AC Input Voltage | 250 VAC |
| DC Input Voltage | 320 VDC |
| DC Output Voltage | 12 - -48 VDC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Indoor Rectiverter Cabinet |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 128 ADC |
| Max Input AC | 475 VAC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Flatpack2 IBB System |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 275 VAC |
| DC Output Max Power | 16 KW |
| Brand | OEM Or Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241122.900 |
| Product Name | Flatpack S 1U Shelves |
| Max Input Voltage | 305 VAC |
| Max Input DC Voltage | 400 VDC |
| Part No. | 241119.815 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 220V/10A HE |
| Effciency | 94% |
| Application | Industrial Application |
| Part No. | 241119.825 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 380/3000 |
| Effciency | 96.2% |
| Application | HVDC Data Center |
| Part No. | 241122.205 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack S 24/1000HE |
| Effciency | 92.5% |
| Input AC Voltage | 80 - 300 VDC |
| Part No. | 241122.209 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack S 24V/1000W SIL3 OVP |
| Effciency | 92.5% |
| Input AC Voltage | 80 - 300 VDC |
| Part No. | 241123.235 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack S 36V/1000W |
| Effciency | 95% |
| Input AC Voltage | 80 - 300 VDC |