| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CTOS0301.XXX |
| Product Name | Flatpack S 1U Bulk Feed System |
| Max Input Voltage | 305 VAC |
| Output Data | 24Vdc / 36Vdc/ 48Vdc |
| Brand | MEAN WELL |
|---|---|
| Product Namee | NDR Series |
| Model Number | NDR-75-12 |
| Output Currency | 6.3A-1.6A |
| Rated Power | 75W |
| Module | T621D30201 |
|---|---|
| Dielectric Strength DC/AC | 4300 Vdc |
| Operating T° | -20°C To 65°C |
| Storage T° | -40°C To 70°C |
| Voltage Range | 150 - 293 Vac |
| Input Voltage | 85Vac-300Vac |
|---|---|
| Batery Space | 4*8U |
| Removable Side And Rear Panels | Yes |
| Product Category | Telecom Power System |
| Calbe Entry | FPC Top Entry Cabinet |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Telecom Outdoor Cabinet |
| Type | Type 4/ Type 3 |
| Height | 1.5m /2m |
| IP Grade | IP55 |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241119.106 |
| Model Name | FP2 48/3000 SHE |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Telecom Power Core Systems |
| Model NO. | R48-3500E |
|---|---|
| Usage | Telecom Power |
| Output Power | 48V |
| Power - Rated | 3500W |
| Input Voltage | 200-230V |
| Voltage | 85-420 VDC (operating Range) 100-380 VDC (MPPT Range) |
|---|---|
| Type | Telecom Hybrid System |
| Protection Level | Class C |
| Max Output Power | 300A 400A 500A |
| Max Output Voltage Ripple | 50 /60hz |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | DC /DC Converter |
| Model Name | Flatpack S 380/54 750HE |
| Application | Telecom |
| Capacity | 750W |
| Part No. | CTOS0301.xxx |
|---|---|
| Cpacity | 5.4kw |
| Rectifeir | FlatpackS 48/1800HE ( 241115.205 ) |
| Application | Telecom ,OTL Marine Etc |
| Input Voltgae | 220Vac |