| Part No. | CTOS0301.XXX |
|---|---|
| Power Cpacity | Max 5.4KW As Optional |
| Rectifier | FlatpackS 48/1800HE |
| Application | Various |
| Input Voltgae | 185-240Vac |
| Brand | Custom Made |
|---|---|
| Product Name | DC /DC Converter |
| Model Name | RCT-2000 SERIES |
| AC Input | 220Vac (L+N+PE) |
| AC Input Voltage Range | 176Vac-290Vac |
| Model NO. | HD4830-3 |
|---|---|
| Usage | Workstation, Server |
| Type | Wired |
| Support Network | GSM |
| Information Content | Data |
| Part No. | T322050000 |
|---|---|
| Safety | EN62040-1 |
| Efficiency | 96% / 91% |
| Nominal Output Power (VA) / (W) | 2500 / 2000 |
| Nominal Voltage (DC) | 60 V |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | IBF-DC/DC Converter- High Voltage |
| Input AC Current | 90 ADC |
| Input DC Voltage | 300 VDC |
| DC Output Power | 16KW |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | CTZ00000.1255 |
| Product Name | Solar Charge Extension Kit |
| Model Name | Flatpack2 48/3200 He Or Flatpack2 48/1500HE |
| Capacity | 12.8KW/ 6.4KW |
| Prodcut Name | Photoelectric Complementary Communication System |
|---|---|
| Configuration | As Request |
| Solar Mdoule | 48V 3200W |
| Capacity | As Request |
| Controller | Smartpack R |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part Number | CTZ00000.1358 |
| Product Name | Solar Charge Extension Kit |
| Model Name | Flatpack2 48/3200 He Or Flatpack2 48/1500HE |
| Capacity | 6.4KW/3KW |
| Brand | OEM |
|---|---|
| Product Name | PDU |
| Application | Data Center |
| Inout / Output | 48V |
| Output Way | Optional |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Produft Name | Rectiverter Scalable System 18-72 KVA |
| Protection Level | SPD , LLVD. BLVD |
| Input Current | 1536 ADC |
| Input Voltage AC | 320 - 475 VAC |