| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |
| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |
| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |
| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | CTOS0502.nnnn |
| AC Input Voltage | 305Vac |
| DC Input Voltage | 300Vdc |
| Input Mains Configuration | 230VAC Single Phase;230VAC 3 Phase (Δ);230/400VAC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241122.900 |
| Capacity | 9KW |
| Rectifeir | FlatpackS 24/1800HE |
| Application | Telecom ,OTL |
| Brand | Customized |
|---|---|
| Product Name | Large Power System Indoor Cabinet |
| Input AC Voltage | 220Vac Or 380Vac |
| DC Output Power | 84kw |
| DC Output Current | 600A |
| Brand Name | ELTEK |
|---|---|
| Model Number | FP2 48V 16KW |
| Product Name | Embedded DC Power Supply System (CT020806.4258) |
| Input Voltage | 85-300 VAC/DC |
| Protection Class | IP20 |
| Part No. | CTOS0301.XXX |
|---|---|
| Power Cpacity | Max 5.4KW As Optional |
| Rectifier | FlatpackS 48/1800HE |
| Application | Various |
| Input Voltgae | 185-240Vac |
| Brand | Vertiv |
|---|---|
| Part Number | Netsure 731A41-S2 |
| Product Name | Integrated Power System |
| Model Name | Netsure 731A41 |
| Capacity | 200A |