| Brand | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Rectiveter Power System |
| Part No. | CTOR0402.1xxx |
| Model Number | 8KW 230Vac / 4KW 115Vac |
| Rectiverter Module | 241123.100 Or 241123.102 |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Model | Flatpack2 Integrated Power System |
| Current | 150A-600A |
| Controller | Smartpack R |
| Voltage Range | 85-300Vac |
| Model Name | NetSure 731 CC2-X2 |
|---|---|
| BrandA | Vertiv |
| Input | 380-415V AC, 3W+N+PE, 74A, 50/60Hz |
| Output | -48V DC, Max 600A, 36.0kW |
| Float Voltage | 53.5V |
| Model Name | NetSure 731 CC2-X2 |
|---|---|
| BrandA | Vertiv |
| Input | 380-415V AC, 3W+N+PE, 74A, 50/60Hz |
| Output | -48V DC, Max 600A, 36.0kW |
| Float Voltage | 53.5V |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product Name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |
| Controller | Smartpack S |
| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |
| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |
| Model Number | Flatpack S 1U 5R 48Vdc System |
|---|---|
| P/N | CTOS0501.XXX |
| Voltage | 185Vac/Vdc-305Vac/300Vdc |
| Current | 21A |
| Frequency | 45-66HZ |
| Product Name | 48Vdc 12kW Power Core |
|---|---|
| Brand | Eltek |
| System Height | 5U High-Density Rack Mount |
| Total Output Power | 12kW (Max) |
| Nominal Output Voltage | 48Vdc |