| Model Number | ETP48150 A3 |
|---|---|
| Type | Power Supply |
| Brand Name | Huawei |
| Input Mode | 85–300 Vac |
| Output Voltage | 42–58 Vdc |
| Model Number | DPU40D-N06A3 |
|---|---|
| Capacity | 2000 W |
| Weight | Approx. 7.5 Kg |
| Dimensions (H X W X D) | 400 X 60 X 300 Mm |
| Input Voltage | AC: 85 V–300 V |
| Model Number | R48100G5 |
|---|---|
| Output Voltage | 48V |
| Thd | ≤ 5% |
| Maximum Input Current | ≤13A |
| The Output Voltage | 42-58 VDC, Rated Voltage: 53.5 VDC Or 57 VDC |
| Model Number | R4875G1 |
|---|---|
| Power | 4000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 220v |
| Output Voltage | 48v |
| Model Number | R4850N6 |
|---|---|
| Output Power | 3000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 85V AC~290V AC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Model Number | R4850G6 |
|---|---|
| Output Power | 3000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 85V AC~290V AC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Model Number | R4850G5 |
|---|---|
| Output Power | 3000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 48V |
| Model Number | R4850G2 |
|---|---|
| Output Power | 3000W |
| Output Type | Single |
| Input Voltage | 85V AC~290V AC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Model Number | R4830G1 |
|---|---|
| Nominal Voltage | 53.5V |
| Incoming Current | 13 A |
| Output Type | Single |
| Output Voltage | 53.5V |
| Model Number | R4815G1 |
|---|---|
| Current | 15A |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 42-58VDC |
| Power Factor | ≥0.99 |