| Product Name | Rectifeir Module |
|---|---|
| Model Name | HD4825-3 |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Conditions | Brand New |
| Package | Cartons |
| Model Number | ZXDU68 B201 |
|---|---|
| Type | Embedded Power Supply |
| Brand Name | ZTE |
| Input Voltage | :200-240V/346-415V |
| Output Voltage | -48Vdc |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Part No. | 241115.705 |
| Model Name | Flatpack2 48=60V/2000HE |
| Effciency | 97.8% |
| Application | Telecom Power Core Systems |
| Part No. | 241119.825 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 380/3000 |
| Effciency | 96.2% |
| Application | HVDC Data Center |
| Part No. | 241122.105 |
|---|---|
| Cpacity | 1000W |
| Rectifeir | Flatpack S 48/ 1000HE |
| Application | Telecom ,OTL Marine Etc |
| Input Voltgae | 220Vac |
| Part No. | 241115.815 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 220V/2000W HE |
| Effciency | 94% |
| Application | Industrial Application |
| Model Number | Flatpack2 48/4000 HE |
|---|---|
| Part Number. | 241119.904 |
| Package | Cartons |
| Max Capacity | 4000W |
| Size | 42*110*325mm |
| Part No. | 241123.142 |
|---|---|
| BrandA | Eltek |
| Model Name | Flatpack2 220V 230/1500 220/0 |
| Voltage (default) | 230 VAC / 200 - 240 VAC |
| Frequency | 50 Hz (adaptive) |
| Model Number | DPU60D-N06A1 |
|---|---|
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 48V |
| Output Type | Multiple |
| Output Frequency | 60Hz, 50Hz |
| Model NO. | R48-3500E |
|---|---|
| Usage | Telecom Power |
| Output Power | 48V |
| Power - Rated | 3500W |
| Input Voltage | 200-230V |