| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Rectifeirs | Flatpack2 48/3000HE / SHE |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| AC Input | 3-phase 230/400VAC |
| Prodcut Name | Photoelectric Complementary Communication System |
|---|---|
| Configuration | As Request |
| Solar Mdoule | 48V 3200W |
| Capacity | As Request |
| Controller | Smartpack R |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Model Name | 300A Distribution /500A Distribution |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| Brand | Eltek Or Optional |
|---|---|
| Product Name | Telecom Hybrid System With Solar And Power |
| Application | Telecom /5G/Base Station |
| Height | 6U Or 7U |
| Rectifeirs | 2000W Or 3000W Module Or SHE |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Integrated Solar Power System |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A Or More |
| Solar Module | FP2 48/3200HE SOLAR |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid 48Vdc System |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Capacity | 300A /500A |
| Rectifeirs | Flatpack2 48/3000HE |
| Prodcut Name | Pure Solar Telecom System |
|---|---|
| Model No. | Depends On Confdiguration |
| Solar Mdoule | 48V 3200W |
| Max Capacity | 500A |
| Controller | Smartpack R |
| Prodcut Name | Hybrid Solar Power System |
|---|---|
| Configuration | As Request |
| Solar Mdoule | 48V 3200W |
| Capacity | As Request |
| Controller | Smartpack R |
| Max Input Voltage | 85-420VDC(operatingrange)/100-380VDC(MPPTrange) |
|---|---|
| Battery Capacity | N/A |
| Operating Temperature | -40 To+70°C |
| Output Voltage | 48Vdc |
| Max Output Voltage Ripple | 300A 400A 500A |
| Model Number | CTOA0407S.4xxx |
|---|---|
| Model Number 2 | CTOA0810S.4xxx |
| Max Output Power | 300A 400A 500A |
| Max Output Frequency | 50/60HZ |
| Max Input Voltage | 85-420 VDC |