| Product Name | Rectifeir Module |
|---|---|
| Model Name | HD4825-3 |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Conditions | Brand new |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Model Name | 300A distribution /500A distribution |
| Application | TELECOM – MOBILE / WIRELESS |
| Model Name | NetSure 731 CC2-X2 |
|---|---|
| BrandA | Vertiv |
| Input | 380-415V AC, 3W+N+PE, 74A, 50/60Hz |
| Output | -48V DC, Max 600A, 36.0kW |
| Model | NetCol8000-C150D |
|---|---|
| Electric heating type | PTC |
| Unit weight (Kg) | 295 |
| Cooling Capacity | Varies by model, typically 5kW to 50kW |
| Model Name | NetSure 731 CC2-X2 |
|---|---|
| BrandA | Vertiv |
| Input | 380-415V AC, 3W+N+PE, 74A, 50/60Hz |
| Output | -48V DC, Max 600A, 36.0kW |
| Model Number | ZXDU68 B201 |
|---|---|
| Type | embedded power supply |
| Brand Name | ZTE |
| Input voltage | :200-240V/346-415V |
| BrandA | Eltek |
|---|---|
| Product Name | Hybrid System |
| Rectifeirs | Flatpack2 48/3000HE / SHE |
| Model Name | 300A distribution /500A distribution |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 24KW |
| Product name | Eltek FPC 2m Power Cabinet |
| Rectifeir | Flatpack2 48 2000HE / Flatpack2 48/3000HE |