| Brand | CET |
|---|---|
| Model Number | Bravo 25 - 48/120 |
| Product Name | Modular Inverter |
| Part No. | T621330201 |
| DC Voltage (input Range) | 48 Vdc (40-60) |
| Brand | MEAN WELL |
|---|---|
| Product Namee | TDR Series |
| Model Number | TDR-240-24 |
| Output Currency | 10A /5A |
| Rated Power | 240W |
| Model | D50-11-18 |
|---|---|
| Rated Voltage (Vdc) | 220Vdc |
| DC Input Current | 10.9A |
| Output Rated Voltage | 48VDC |
| Voltage ADJ. Range | 42~58VDC |
| Brand | Mean Well |
|---|---|
| Product Name | DC /DC Converter |
| Model Name | SD-50A-24 |
| DC Input | A:9.2 ~ 18VDC B:19 ~ 36VDC C:36 ~ 72VDC |
| DC Output Power | 5V/12V/24V |
| Brand | ELTEK |
|---|---|
| Model | 48Vdc Rectiverter System |
| Part No. | CIOR0402.1xxx |
| Controller | Smartpack Touch |
| Frequency | 50/60HZ |
| Model Number | 500 HHB-48 |
|---|---|
| Product Name | Hybrid Solar Inverter |
| Input Voltgae | 230Vac |
| Output Voltage | 220/ 230Vac + 5% |
| Capacity | 5Kva/5kw |
| Model | D40-18-18 |
|---|---|
| Rated Voltage (Vdc) | 48Vdc |
| DC Input Current | 40A |
| Output Rated Voltage | 48VDC |
| Voltage ADJ. Range | 42~58VDC |
| Brand | Eltek |
|---|---|
| Capacity | 750 W 1000W 1250W Etc |
| Product Name | Flatpack V Series |
| Rectifeir | Optional |
| Part No. | No |
| Brand | INVT |
|---|---|
| Part Number | HT31 Series |
| Product Name | 1 Phase UPS |
| Model Name | Online UPS |
| Capacity | 10kva 15kva 20kva 40kva |
| Brand | INVT |
|---|---|
| Part Number | HT1101 Series |
| Product Name | 1 Phase UPS |
| Model Name | Tower Type Online UPS |
| Capacity | 1kva 2kva 3kva |